wtorek, 19 grudnia 2017

Oh dearie. Been sooo long....
Czyli powrót do blogowania ( nie, do "robótek" nie powrót, jako że one dalej istniały i istnieją i się tworzą ;). Minął rok i parę miesięcy, i chyba zebrałam się dostatecznie na kolejne wypociny, mam nadzieję, że zamieszczane już regularniej.
Na początek nadrobienie zaległości ;)
 Zdarzyło mi się wziąć ślub w październiku zeszłego roku ;). Okazja przednia do popisania się także swoimi robótkami, rzecz jasna. "Na tapecie" była wtedy krepa włoska, stąd też bukiecik oraz taca na obrączki zostały udekorowane kwiatami wykonanymi z tego materiału. Potem było jeszcze parę kwiatów, jeden bukiecik do biblioteki i zauroczenie mi w zasadzie przeszło, jednak zarówno krepa,  jak i zdjęcia zostały xP .
pantera dla Kasi (urodziny)
Oprócz tego trochę poglądu na prace z zeszłego roku ( i obecnego), coby moje słowa odnośnie "robótkowania" nie były rzucane na wiatr ;). Szczerze też muszę przyznać, że do blogowania zniechęcały mnie problemy z fotografowaniem ( aparat średniej jakości i "jedzący" baterie w zastraszającym tempie) - po zakupie nowej komórki jakoś chętniej jest popstrykać zdjęcia prac, nie żeby to jakiś super potwór był ;). Wracając jednak do prac - zamieszczać wszystkich raczej nie ma sensu, jednak myslę warto pokazać, że dalej się uczę, próbuję też nowych technik, także rzeczy które sądziłam, że są zbyt uciążliwe/czasochłonne xD.

pantera dla Moniki ( także urodziny)
Część zdjęć jest wykonana jeszcze starą komórką ( co widać po jakości), część już nową - te są świeżutkie, ujęcia z miesiąca, dwóch. 

Podsumowując techniki z bieżącego/ubiegłego roku, dalej zajmuję się quillingiem , zarówno przestrzennym, jak i normalnym, dołączyłam też wyplatanie z papierowej wikliny, które już pokazywałam ( jednakże to raczej na własne potrzeby - jak na razie w tym roku wyplotłam 4 koszyki do domu i jeden kosz dla teściowej) oraz piankę foamiran - cudne, cudne tworzywo do robienia kwiatów i delikatnych ozdób, którego pełnych możliwości jeszcze nie udało mi się sprawdzić. Obecnie troszkę marzy mi się "pobawienie" embossingiem, ale zobaczymy ;).
kosz dla teściowej, ok29x29cm

wnętrze kosza - serwetka
kartki na Wielkanoc

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz