środa, 13 stycznia 2016

Logo Sojuszu - mozaika quilling


Dziś pragnę zaprezentować długo odkładany i niedokańczany projekt, a mianowicie logo Sojuszu (Alliance) z gry World of Warcraft, wykonane metodą quilling. Miałam zamiar je skończyć jeszcze w sierpniu, gdyż miało być (jest?) prezentem urodzinowym dla mojego Lubego. Sprawa się jednak "nieco" przeciągnęła i udało mi się je skończyć dopiero niecałe dwa tygodnie temu (tak, już tyle leżało i się kurzyło, bez zdjęć, zapomniane).
Logo z założeniu miało być do wiszenia na ścianie, ale nie wyklucza się innych zastosowań, np. elementu ozdobnego do obudowy PC. W pierwotnym założeniu też miało być konturowe, ale ostatecznie zdecydowałam się na mozaikę.
Do jego wykonania wykorzystałam samodzielnie cięte (no, cięte niszczarką) paski w kolorze jasnożółtym, jasnoniebieskim i ciemnoniebieskim. Obramowania składają się z 3 sklejonych razem ciemnoniebieskich pasków, zaś pozostałe elementy to rozmaite wariacje z kółek różnych rozmiarów (przeważa 12 mm). Ile łącznie użyłam pasków? Zabijcie mnie, a i tak nie powiem. Paski cięłam w miarę potrzeb, trochę też kartek musiałam dokupywać (jak zwykle na sztuki w sklepie  art. szkolne 
 i biurowe "Haga"). Ilości godzin spędzonych na tym także nie jestem w stanie określić, tyle tylko, że z pewnością dużo. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona, że udało mi się to skończyć i cieszę oczy efektem :). Nie wykluczam też, że wezmę się za mozaikę w przyszłości (byle nie najbliższej, bo na teraz mi starczy układania kawałeczków quillingowych >.<).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz